IV edycja Marsz-o-biegu

Posted Leave a commentPosted in Aktualności

Informujemy, że trwają prace nad przygotowaniem IV edycji Marsz-o-biegu. Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji, a co za tym idzie regularnego odwiedzania naszej strony.

Pracujcie nad formą 🙂  – mamy nadzieję, że w pełnym składzie zobaczymy się 16 września 2017 roku na Starto-mecie na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

Wszystkie informacje już niebawem, ale już teraz zapraszamy osoby, które chciałyby zostać naszymi Partnerami w organizacji tego przedsięwzięcia. Prosimy o kontakt: marszobieg.szczecin@gmail.com.

Podsumowanie III edycji Marsz-o-biegu

Posted Leave a commentPosted in Aktualności

Już po raz trzeci spotkaliśmy się na gościnnych alejkach Jasnych Błoni w Szczecinie, by wspólnie pokonywać kolejne kilometry dla Podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Dzięki uczestnikom tego wydarzenia – małym i dużym – udało się pokonać 6406 km. A dokonało tego 548 osób.

Pan Michał Sieczkowski okazał się najszybszym mężczyzną – zameldował się na mecie 31 razy. Wśród Pań „torpedą” okazała się Pani Anna Wójcik, którą na mecie mogliśmy zobaczyć 29 razy. Zdecydowanie są to rekordy wśród dotychczasowych trzech edycji Marsz-o-biegu i choć nie o rekordy tutaj chodzi miło jest włączyć w to wszystko odrobinę zdrowej, sportowej rywalizacji.

To dzięki Państwu udało nam się przekazać Podopiecznym Hospicjum ponad 12 tysięcy złotych.    D Z I Ę K U J E M Y.

Więcej informacji znajdziecie na naszej podstronie internetowej:  Podsumowanie III edycji Marsz-o-biegu